Katastrofa studio

Katastrofa Studio to miejsce, gdzie przedmiotom, które w oczach swych właścicieli straciły urok - przestały być użyteczne, nie pasują do wnętrza bądź po prostu im się znudziły - nadaje się nowe życie. Katastrofa nie zajmuje się jednak typową renowacją, rozumianą jako odnawianie, czy przywracanie dawnej świetności lecz upcyclingiem. Główną ideą jest bowiem redefinicja przedmiotu - nadanie mu nowej formy, a często także nowej funkcji.

Działalność Katastrofy Studio oparta jest na bliskiej współpracy z klientem: poza projektami autorskimi, oferuje także upcycling na zlecenie. Jeżeli chcesz całkowicie zmienić swoje meble i cieszyć się ich drugim życiem – zadzwoń lub napisz!

Pomysłodawczynią i założycielką Katastrofy Studio jest Aga Szreder, była studentka Wydziału Architektury i Wzornictwa oraz absolwentka Wydziału Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Od kilku lat zajmuje się re designem i upcyclingiem. Współpracowała z Fundacją Nowej Kultury „Bęc Zmiana” oraz studiem architektoniczno – projektowym Nizio Design International. Prowadzi warsztaty meblarskie, podczas których uczestnicy wspólnie projektują oraz przerabiają „zużyte” meble.